Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان از مدرسان مرکز شیشه الیگودرز تجلیل شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان از مدرسان مرکز شیشه الیگودرز تجلیل شد

با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان از مدرسان مرکز شیشه الیگودرز تجلیل شد

در آئینی با حضور دکتر فرح‌بخش رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی استان لرستان از مدرسان مرکز آموزش علمی‌کاربردی شیشه الیگودرز تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی لرستان, آئین تجلیل از مدرسان و دانشجویان نمونه مرکز آموزش علمی‌کاربردی شیشه الیگودرز بیست و یکم اردیبهشت‌ماه باحضور رئیس این دانشگاه, برخی از  مسئولان شهرستان, مدرسان و دانشجویان در سالن سیمرغ  اداره‌ی ارشاد و فرهنگ اسلامی این شهرستان برگزار شد.

رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی لرستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات متعدد, حضور پرشور مردم در عرصه‌ی انتخابات را باعث استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان می‌کند که حفظ آرامش و امنیت کشور را به همراه دارد.

سعید فرح‌بخش گفت: مرکزآموزش علمی‌کاربردی شیشه الیگودرز یکی از مصادیق بارز تعامل صنعت با دانشگاه است که رشته‌های دانشگاهی آن مرتبط با صنعت ارائه می‌شود.

در ادامه این مراسم, رئیس مرکز آموزش علمی‌کاربردی شیشه الیگودرز گفت: این مرکز در سال 90 با 3 رشته در مقطع کاردانی شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر 700 نفر دانشجو در 14 رشته کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.

عارف تصریح کرد: در یک ماه گذشته بالغ بر یک هزار دانش آموز از 25 دبیرستان شهرستان از مرکز آموزش علمی‌کاربردی شیشه الیگودرز بازدید کرده‌اند.


١٣:٤٤ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٨٣٠    /    تعداد نمایش : ١٩٥